Zaručený lék na nemoci, deprese, nadváhu. Pohádka...?


Džus :) Za devatero horami a devatero řekami, bylo jedno království a v tom ….. Co? Že pohádky nechcete? Ale ale, to je mi ale novinka. Většina lidí si zvykla na pohádky. Jsou to pohádky o tom, že něco musí…, že na to není čas…, že na to nejsou peníze…, že láska bolí… a proč mě nikdo nemá rád, nemám nic na sebe…, že nejsem tak dobrej…, že nadváhu máme v rodině…, že narodit se s alergií je běžné…, že vysoký krevní tlak je normální, beru na to léky…, že umírat na rakovinu je neštěstí, ale je to prostě tak…, že řidiči jsou agresivnější, je prý dobou…, že dítě bez mobilu není dítě… a že že že… A abychom se trošku uklidnili, tak potřebujeme slyšet, že jsou lidé kolem nás na tom ještě hůře. Televize, rádio a tisk už vše pro nás dávno připravili, a když ne, tak si hold někoho najdeme v rodině, nebo okolí, kdo se stane hromosvodem pro naše ego. Vidíme to v televizních seriálech, v reklamách, v tolik populárních pořadech o vaření. A když umře slavná osobnost nebo sportovec na těžkou a zákeřnou nemoc, tak nám je to líto, ale ještě víc nás to utvrzuje, že to je běžné a normální a konejší nás to, že nebe nezná vyvolených. Tak a teď nějakou o Červené Karkulce?

Dost, dost, dost, zadržte. Jenže jak, vždyť to je realita, říkají lidé. A já říkám, že tohle vše není a nebude vaše realita, pokud ji nepřijmete. Všechno je jinak a může být i pro vás jinak. Zrovna dnes cestou na cvičení jsem čekal na kamaráda co si přišel pro fytonáplasti a dostalo mě sluníčko proplétající se mezi stromy. Takže dnes žádná fotka s vymakaným tělem. Dneska je to o vás a vašem životě. Všechno co se vám nelíbí, můžete jednoduše změnit, je jen na vás jak se rozhodnete. Narodili jsme se abychom byli zdravý a šťastní, žili bez nemocí, depresí a stresů. Žádná fráze i to je realita. Jak na to? Je to jen na vás co jíte, jak trávíte svůj čas, s kým se stýkáte a o čem přemýšlíte. Všechno tohle totiž určuje a plánuje váš život. Jsou to často silné návyky, předávané a utvrzované z generace na generaci.

Zastavte se, vylezte ze své ulity, kanceláře, auta, bytu… Najděte kolem sebe trošku zeleně, třeba i jen pruh trávníku a zvedněte hlavu ke slunci a dejte si čas i několik minut. Vykašlete se na kolemjdoucí. Je to o vás a tím třeba začněte hezky krůček po krůčku. Vyměňte lahodný nápoj z marketu za čistou vodu a přidejte si do toho citron, nebo jablko. Ale musíte to udělat vy, protože ani džus z marketu vás ke zdraví nepřivede i když to tam píšou. Nahraďte nějaké vaše běžné jídlo ovocem nebo zeleninou. Ano ovoce i zelenina je plnohodnotné jídlo a dodá vám více živin i energie. Zvolněte a na vše si dávejte více času. Pokud možno choďte pěšky a nechte auto odpočívat a pokud řeknete, že nestíháte, tak se vraťte o větu dopředu. Hlavně začněte myslet na krásné věci. Protože ať to chcete , nebo nechcete, to na co myslíte si přitáhnete do života. Tak to bylo, je a bude. A více pohybu? To přijde samo, pokud vše před tím spustíte. Jedině příroda a vy, vám dá vše co potřebujete. Vy už to vlastně máte, každý to má, jen to vše potlačujeme těma moderníma pohádkama, kterýma jsem začal tento článek. Ale vrátim se přeci jenom k jedné pohádce. Znáte tu o DrVoštěpovi? Ano, vyléčil princeznu ze smutku a depresí sluníčkem. Tedy pardon on jí nevyléčil, on ji uzdravil. Víte o tom, že je velký rozdíl mezi léčením a uzdravením? Ne? Tak si položte jednoduchou otázku „Chcete se léčit, nebo uzdravit?“

Hmmm…, už vám to vše do sebe začíná zapadat, co. A pokud ještě ne, tak je tu „Brava dělá nová těla“, stačí jen kliknout ZDE zjistit co jsem zač a spojit se. Chcete zdraví? OK. Chcete super postavu? OK. Nevěříte mi? OK. A sobě věříte? OK tak to jen zkuste, ale řečí již bylo dost, je čas se do toho pustit, protože to stojí za to.

Jóóóóóó málem jsem zapomněl na džusík. Přiznávám, že papriky moc nemusim, ale do džusu to je jiná. Dostal jsem jich pár ještě s dalšími zázraky ze zahrádky od jedné fajn spřízněné duše, které tímto ještě jednou děkuji. Čerstvě odšťavněná mrkev, paprika, okurky a jablko v poměru jak vidíte na fotce a drobet kokosového oleje. Skvělá večeře a lehce pikantní tečka za dnešním výživným čtením.

Trápí tě nadváha, zdraví anebo něco jiného. Můžeme to spolu probrat, najdeme řešení a více mě poznáš klikni ZDE.

Brava dělá nová těla - 28 DNÍ PROMĚNY TĚLA - pro více info klikni ZDE a vyber si co ti vyhovuje.

Výběr příspěvků
Nové příspěvky