top of page
Chcete krásné, zdravé a sexy tělo,
být fit a cítit se spokojeně?
V Í T E J T E ...


... jste tu správně - Brava dělá nová těla !!!

Jsem expert na přirozenou výživu, sportovec tělem i duší a zdravý životní styl je mou vášní.

 

Poznal jsem jak lidské tělo funguje a tím vás krok za krokem jednoduše provedu, bez dřiny a hladovění k vaší vytoužené proměně. Co říkám, tak žiji a mé tělo je důkazem. 

Jídelníčky - výživa
Tréninky - cvičení
Konzultace - přednášky
Image by Gabrielle Meschini
Proč spolupracovat se mnou?            možnost ON-LINE

Celý život se věnuji sportu a poznávání lidského těla. Nikdy neprohrávám, buď vítězím, nebo se učím a vše uplatňuji ve svém životě. Poznal jsem, že všechno je úplně jinak, že nejde jen o napsání jídla na papír, nebo provedení cviku, ale o lidském uvědomění, poznání, nastavení a radosti. Vše totiž začíná v hlavě a v naprosté rovnováze těla, mysli a duše. Každý jsme jiný a to vyžaduje individuální přístup. Miluji zdravou přirozenou krásu lidského těla, vážím si zdraví a respektuji přírodu. S přirozenou lehkostí vás vezmu za ruku a krok za krokem jednoduše provedu bezpečně cestou proměny těla bez stresu a depresí, bez počítání kalorií, bez hladovění a jojo efektů, bez dřiny a odporu. Budu vašim osobním průvodcem a partnerem na cestě která, vás zaručeně přivede k vašemu vytouženému cíli s chutí, nadšením a radostí. Podívejte se na Mé služby.

Ludek DouBrava

 
luddek@email.cz

www.ludekdoubrava.cz

VÝŽIVA - RAW - JÍDELNÍČKY - OSOBNÍ TRENÉR - SKUPINOVÉ CVIČENÍ - STREET WORKOUT - KONZULTACE - MASÁŽE - TERAPIE - PŘEDNÁŠKY - FYTONÁPLASTI

© 2016-2019 LudekDouBrava.cz        Ochrana osobních údajů      Obchodní podmínky

bottom of page