Mé služby

Výběru té ideální služby pro vás se vůbec nemusíte obávat, jsou jen orientační. Po vašem kontaktování se telefonicky spojíme, poradím vám, dodám potřebné informace ke službě a domluvíme se na dalším postupu.

Při konzultaci spolu vyplníme dotazník, díky kterému vás poznám a přiblíží mi váš dosavadní život, návyky, jídelníček... Probereme jednotlivé body a navrhnu optimální řešení přímo vám na míru. Po celou dobu služby, nebo proměny budeme provádět pravidelné konzultace a můžete využívat mé podpory. Kontaktujte mě TEĎ HNED. Funguji i ONLINE.

Pokud půjde o cvičení, preferuji přirozené venkovní cvičení vlastní vahou, ale je možné i využít vaše oblíbené fitko.

Pokud ještě váháte, nebo jen hledáte informace, tak vám doporučuji naprosto nezávazně mi zanechat kontak, na který budete dostávat jen informace a návody o výživě, zdraví, cvičení a případných akcí. Zanechte kontakt pro zasílání infa ZDE.

           OSOBNÍ TRENÉR

300 Kč/hod   8/12/16 hodin za měsíc (4 týdny)

hodiny nutno vybrat do měsíce, v ceně není fitness studio - cvičíme podle dohody ve fitness studiu, nebo venkovní cvičení, anebo u vás doma, při cvičení se dá probrat jídelníček, džusy, proměna, zdraví, život, nebo cokoliv co vás bude zajímat

           JÍDELNÍČEK

 

1 měsíc podpora   (4 týdny)   990 Kč 

           TRÉNINKOVÝ PLÁN

1 měsíc podpora  (4 týdny)   990 Kč 

           OSOBNÍ KONZULTACE / online
výživa, RAW strava, doplňky a fytofarmaka, cvičení, trénink, sport, zdraví, osobní a duševní rozvoj

 

osobně (v Praze)   690 Kč / hodina

telefon, skype  

Image by alan KO
           ONLINE KURZY

ZAČÍNÁME CVIČIT DOMA - mini kurz posilování, hubnutí a tvarování postavy pro začátečníky                                         bez činek, bez fitka a bez umělých doplňků výživy

Celkem 14+6 videí v délce 102 minut i s radami na jídelníček. Nyní v akci za 499,- Kč

                                                                                 Více informací

           FYTONÁPLASTI

 

to je rychlé a účinné řešení proti bolesti a trápení, podporují samoozdravný proces těla. Dodávají výživu a energii pro svaly, klouby i mysl, podporují zdraví, hubnutí a tvarování postavy. Jsou přírodní bylinné, šetrně zpracované tisíciletými tradičními postupy východní medicíny a nových technologií, mají doslova energetický náboj, který pocítíte již od prvních použití. Fytonáplasti jsou naprosto jedinečné co se týče složení, účinnosti, kvality a ceny. 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, rád vám osobně poradím a zajistím ceny od výrobce.

          ALOE VERA a fytofarmaka

 

Díky Aloe Veře jsem pomohl s uzdravením mojí mamky z rakoviny za tři měsíce. Silnou artrozu s pořadníkem na operaci umělého kloubu kolene jsme jí také po pár měsících zrušili a dodnes v 77 letech chodí na tůry a plave. Aloe Vera - královna léčivých rostlin v organické kvalitě a správném užívání umí doslova zázraky. Aloe Vera gely na pití, krémy, spreje, pasty, Reishi a další fytofarmaka.

V případě zájmu mě neváhejte                               rád vám osobně poradím a zajistím ceny od výrobce.